jak jsem lovil některé keše část 1

24. července 2011 v 11:40 | bazyla |  jak jsem lovil

Javor nad Rimovem

Tato keš je mou první není proto divu že k ní mám jakousi úctu. Musím říct že s odlovem jsem měl trochu problém, což bylo dáno jednak tím že jsem ještě neměl turistickou navigaci, ale jen mobil s gps a také tím že jsem vlastně nevěděl co to hledám. Nicméně povedlo se a já jsem se mohl konečně stát kačerem.

Babka - Ruzovy vrch

Tato keš se nachází kousek od naší chaty a proto nemohla zůstat bez povšimnutí. Řekněme že jsem netušil že sandály nejsou pro odlov této keše nejvhodnější obuv, což jsem si tak nějak neuvědomil. Nicméně povedlo se a mě mohl hřát pocit že jsem zase jednou odlovil parádní krabičku.

Kobyli hlava

Tak tuto krabičku jsme odlovili s bratrem a jelikož sebou měl kolo a tak trochu jsme zabloudili tak to byla celkem dobrodružná cesta. Musíte uznat že vláčet kolo malinami a ostružinami do kopce není žádný med a to nemluvím o poměrně neoriginálním uložení této krabičky.

Mestska vez Jindrichuv Hradec

U této krabičky, ke které jsem se vydal po prohlídce místního zámku, jsem zaznamenal svůj první odlov s mezinárodní účastí. Pravdou je že jsem oněm nizozemským kačerům musel nutně připadat jako naprostý idiot, který neumí žádnou řeč. Nicméně jsme se nakonec nějak domluvily. Každopádně věž stojí i přes úzké ochozy za návštěvu.

úsek H-41 Vimperk ropík c.20

Tuto keš jsem odlovil při dvoudenním pobytu v nedaleké Kubově Huti krabička mě trochu potrápila, ale bylo to spíš tím že jsem se nezamyslel nad hintem. K bunkru samotnému bych asi poznamenal jen to že když jsem ho obcházel tak jsem nedával moc pozor na to kam šlapu a málem jsem padl do nijak nezbezpečeného vchodu, který jak jste se už asi dovtípily pro mě trochu netradičně stropem.TOPlist
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

jak se vám líbí můj blog

perfektní 50% (2)
dobrý 25% (1)
je co vylepšovat 0% (0)
propadák 0% (0)
propadák 25% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama